Hakkımızda

Biz Kimiz?

Bursabuluyor.com İlan Sitesi, profesyonel ekip tarafından ilansektöründeki eksikliği tamamlamak adına 2016 senesinde kuruldu. Hizmet ilkeleri olarak, müşteri memnuniyetini yükseltmeyi ve hızlı çözümler sunmayı benimsemiştir. Yenilikçi ilan sitesi iştiraki Bursabuluyor.com, günümüz teknoloji çözümlerini sektörün faydasına olacak şekilde kullanmaktadır. Böylece Bursabuluyor.com İlan Sitesi,  hızlı şekilde alıcı, satıcı veya kiracıyı buluşturmayı, aynı zamanda binlerce kategori'de sıfır ikinciel ürün ihtiyacı olan kişileri arzu ettikleri herşeye ulaştırmayı hedeflemektedir.

Bursabuluyor.com İlan Sitesi ile Türkiye’nin her yerinden ilan bulmak çok kolay! Aramalarınızı kolaylaştıracak sistematiğe sahip olan Bursabuluyor.com, Türkiye ve Dünya'nın her yerinde bulunan temsilciliklere hizmet verebilir teknolojik translate altyapısına   sahiptir. Bursabuluyor.com'da yer alan Blog kategorsinde, eticaret gelişmelerini ve eticaret haberlerini takip ederek digital çağ'ın ticaret hareketlerini yakından takip edebilirsiniz. MERİÇ TİCARET iştiraki olan Bursabuluyor.com İlan Sitesin’de, ayrıntılı arama, filtreleme, birden fazla görsel, en güncel ilanları listeleme ve istediğiniz fiyat aralığında arama tercihlerini sunma gibi gelişmiş özellikler yer alıyor. 

İlkeli ilan yayıncılığı hizmeti veren Bursabuluyor.com İlan Sitesi kişilerin memnuniyetini hedefliyor. Elinizdeki taşınır, taşınmazları erkenden satmak ve acil finansal ihtiyacınızı karşılamak istiyorsanız, Bursabuluyor.com İlan Sitesi ile mutluluğa bir adım daha yakınsınız. Kurumsal ve bireysel çözümlerin en iyi adresi! MERİÇ TİCARET iştiraki, kurumsal müşterilerinin taşınır, taşınmaz gayrimenkul, vasıta, ürün satışlarını başarılı şekilde gerçekleştiriyor.

 

Bursabuluyor.com İlan Sitesi'nde her şeye bir çözüm var! Bursabuluyor.com İlan Sitesi, aradığınızı uygun fiyatlı, hesaplı ürünü hiçbir yerde bulamayanlara “Acil Acil” Kategorisi İlan Yayını hizmetiyle çözüm sunuyor. Arzu ettiğiniz ürünü, gayrimenkulü veya vasıta'yı sistemimizdeki “Acil Acil” kategorisi veya Detaylı Arama'dan aratmanız yeterlidir. Bursabuluyor.com İlan Sitesi arzularınıza en uygun ilan araştırmasını yaparak, size uygun seçnekleri aramalarınızda sonuçlandırcaktır.

 Neden Bursabuluyor.com İlan Sitesi?

Hızlı kontrol listesi…
2016 senesinde kurularak, ilan sitesi kalite standartlarını yükselten Bursabuluyor.com İlan Sitesi, hızlılık esasına en çok önem veren ilan sitesi olma özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra diğer özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür. .

1. Herhangi birşey almak, satmak  veya kiralamak isteyen kurumsal ve bireysel müşterilere en iyi çözümleri üretir.
2. İlkeli duruşu sayesinde, ilan sitesi sektöründe en çok tercih edilen firma statüsüne dopru her geçen gün yükselmektedir.
3. Emlak, Vasıta, Ürün vs. ihtiyacı olan kişiler için bölge, fiyat, kiralık gibi aramlar yaparak kullanıcılarına en uygun tekliflerini sunar.

Bursabuluyor.com - Bursa'nın İlan Sitesi! Bursa'nın Pazaryeri!